Iskolánkat arra a régi családi hagyományra alapítottuk, amelyben élünk immár több, mint 30 éve: a családfő, Tóbiás Lajos oktat ennyi ideje autóvezetést kezdő és kevésbé kezdő tanulóknak.

Most jött el a pillanat, amikor úgy éreztük, hogy ideje saját iskolát alapítani. Családi vállalkozásként indulunk, azok is szeretnénk maradni. Persze, a lehetőségek mellett nem fogunk emiatt elmenni, de aki nálunk tervezi megtanulni a gépjárművezetést, biztos lehet benne, hogy személyesen velünk fog az irodában találkozni és együtt keresünk megoldást a problémás kérdésekre.

Családias hangulatot szeretnénk teremteni mind az oktatásokon, mind a hétköznapokban. Ugyanakkor élünk a modern kor adta vívmányokkal és a lehető legtöbb kommunikációs felületet megragadva igyekszünk majd kommunikálni. Bízunk benne, hogy tanulóink megelégédésére fog szolgálni tevékenységünk és hamarosan Önt, családtagját, barátját is tanulóink között üdvözölhetjük!